Aktualnie przeglądasz: Home » Aktualności » Targi R+T Stuttgart - Relacja
Targi R+T Stuttgart - Relacja (2013-05-23)
Zdjecie glówne

Kontynuując podboje rynków zagranicznych firma LEGBUD GARGULA w dniach 27.02.2012 – 03.03.2012 przedstawiła swoją ofertę na międzynarodowej arenie Targów rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych w Stuttgarcie.

 

Była to kolejna edycja odbywających się co 3 lata targów już od ponad 50 lat. Każda edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczyć może fakt iż w 2006 roku na targach swoje produkty prezentowało ponad 500 firm z 36 krajów. Targi w Stuttgarcie są jedną z największych i najnowocześniejszych imprez tego typu. Powierzchnia wystawiennicza to ponad 100 000 m2.

 

Prezentowane przez Nas produkty budziły duże zainteresowanie wśród zwiedzających jak i pozostałych wystawców. Klienci z całej Europy ale także z Afryki i Ameryki chętnie spędzali czas na Naszym stoisku, oglądając oraz dyskutując na temat przedstawionych produktów.

 

 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się najnowsza brama uchylna wchodząca do oferty tj. Garsta Futuro. Produkowana w nowoczesnej technologii oraz bez stosowania nitów. Najnowsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają ze najnowsza brama uchylna firmy LEGBUD GARGULA stanowi bardzo konkurencyjny produkt na arenie międzynarodowej.

 

miniatura_ulotka_futuro

 

Kolejnym bardzo ważnym punktem wystawy była brama uchylna PREMIUM oraz brama segmentowa FUTURE. Obie wykonane z najwyższej klasy komponentów i szczególna dbałością o jakość i niezawodność działania.

 

Dzięki targom R+T Stuttgart firma LEGBUD GARGULA nawiązała wiele bardzo interesujących kontaktów biznesowych z całego świata oraz umocniła swoją pozycje na międzynarodowym forum producentów bram garażowych.

 

 Już czekamy na kolejną edycje za 3 lata !

Galeria zdjęć

DYSTRYBUCJA
DLA PARTNERÓW
Hasło
PULPIT KONTRAHENTA
Panel zdalnej obsługi
NOWOŚĆ
DLA ARCHITEKTÓW
PROJEKTY UE
DANE OSOBOWE
CMS: WaWMedia 2013