Aktualnie przeglądasz: Home » Firma » O firmie

O firmie

Zdjecie glówne

LEGBUD GARGULA jest podmiotem wchodzącym w skład grupy GARGULA.

 

Wyspecjalizowana kadra, nowoczesny park maszynowy, świeże pomysły oraz dbałość o szczegóły sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie na rynku budowlanym i jest dziś jednym z największych producentów bram, garaży i ogrodzeń.

 

Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać rosnącym potrzebom klientów. Przyniosło to wymierne efekty w postaci nowych inwestycji, rozbudowy zaplecza technicznego oraz pozyskania wartościowych pracowników, którym zawdzięczamy nasz wielki sukces. Dzięki częstej obecności na różnego rodzaju targach branżowych nawiązaliśmy szereg kontaktów handlowych oraz rozbudowaliśmy sieć punktów handlowych na terenie kraju i poza jego granicami. Dzięki tej strategii nasze bramy garażowe, bramy przemysłowe, oraz bramy segmentowe zyskały nowe rynki zbytu, wpływające na dynamiczny rozwój całego przedsiębiorstwa. Zainteresowanie produktami znajdującymi się w naszej ofercie utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy, jest właściwy.

 

Wszystkie wyroby naszej firmy produkowane są w sposób profesjonalny, co możliwe jest dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, urządzeniom nowej generacji sukcesywnie wzbogacanym o nowe technologie. Inwestujemy z uwagi na chęć ciągłego podnoszenia standardów jakości, a także z uwagi na rosnące wymagania naszych klientów. Wszystkie nasze wyroby (czyli bramy i ogrodzenia) produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa, a ich jakość jest potwierdzona znakiem CE oraz szeregiem certyfikatów.


DYSTRYBUCJA
DLA PARTNERÓW
Hasło
PULPIT KONTRAHENTA
Panel zdalnej obsługi
NOWOŚĆ
DLA ARCHITEKTÓW
PROJEKTY UE
DANE OSOBOWE
CMS: WaWMedia 2013