Aktualnie przeglądasz: Home » Garaże wolnostojące

Garaże wolnostojące


Informacje Kolorystyka Wzory Wymiary Galeria Zadaj Pytanie Szukaj Sprzedawcy
 

Garaże firmy LEGBUD GARGULA to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują ochrony dla swojego samochodu czy innych dóbr materialnych przed skutkami warunkó atmosferycznych lub kradzieżą.

 

Garaż

 

Garaże wykonane są ze stalowych kształtowników ocynkowanych, ściany pokryte specjalną blachą trapezową T10 lub inną powłoką organiczną w dowolnych kolorach z palety RAL, dach zrobiony jest z blachy trapezowej o wzmocnionym trapezie. Blachy tego typu garażu przymocowane są do całej konstrukcji za pomocą stalowych nitów, a blachy dachu przytwierdzone są wkrętami samowiercącymi z uszczelką.

Garaże wolnostojące w standardzie mają zamontowane bramy uchylne GARSTA, możliwe jest wykonanie ich także z furtką. Do garaży można zamontować bramę rozwierną, a także wejście, które będzie z boku lub z tylu garażu. Zmontowanie całego garażu jest bardzo proste i szybkie. Wymiary podstawowych garaży to: 3000x5000 oraz 3000x6000 (szer. x dł. ). Nasza firma jest również w stanie wykonać indywidualne zamówienie na rzecz klienta o powierzchni garażu do 28 m2.

Przy mocowaniu garażu do podłoża stosuje się kołki rozporowe ze stali, które są przykręcane do fundamentów całej konstrukcji. W innych przypadkach można zastosować zamontowanie garażu jednego obok drugiego, ze wspólną ścianą, która na prośbę klienta może być wypełniona.

 


DYSTRYBUCJA
DLA PARTNERÓW
Hasło
PULPIT KONTRAHENTA
Panel zdalnej obsługi
NOWOŚĆ
DLA ARCHITEKTÓW
PROJEKTY UE
DANE OSOBOWE
CMS: WaWMedia 2013