Aktualnie przeglądasz: Home » Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia dla domów, przedsiębiorstw i obiektów użyteczności publicznej


Kiedy chcemy zadbać o własne bezpieczeństwo, warto pomyśleć o odpowiednim ogrodzeniu, które będzie chroniło nasz dom. Teraz w sprzedaży dostępne są piękne ogrodzenia, które doskonale spełniają swoje funkcje. Można kupić systemy ogrodzeń, które idealnie nadają się dla osób prywatnych, ale też dla przedsiębiorstw i inwestorów publicznych. Takie ogrodzenie możemy postawić nie tylko wokół własnego domu, ale również dookoła naszej firmy, w której przetrzymujemy drogie sprzęty, jak i wokół przedsiębiorstw, osiedli, terenów rekreacyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Zostały one wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, które zostały zabezpieczone antykorozyjnie, dzięki cynkowaniu ogniowemu. W związku z tym nie musimy się martwić, jak będzie działało na nie upalne słońce albo temperatury minusowe w zimie. Zostały one solidnie wykonane, dzięki czemu bardzo ładnie się prezentują. Systemy ogrodzeń można kupić w dwóch wysokościach: 1200 mm oraz 1450 mm. W zależności od potrzeb klienta można wybrać niższe lub wyższe ogrodzenie. W sprzedaży dostępne są różne systemy ogrodzeń, gdzie typowa szerokość systemu ogrodzeniowego wynosi 2500 mm. Poza tym do każdego takiego segmentu dostępne są, ale oddzielnie, słupki ogrodzeniowe.

Można wybierać wśród różnorodnych kształtów takiego ogrodzenia oraz kolorów. Dzięki temu będą się ładnie prezentowały na tle naszego domu albo obiektu użyteczności publicznej. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach, ale też posłużą nam przez długie lata.

 

Ogrodzenie NORMA

 

System ekoNorma

Model N-1 z systemu NORMA, szerokość typowego segmentu ogrodzeniowego wynosi 2500mm. Konstrukcja wykonana jest z kształtowników zamkniętych 40mm x 27mm lub ceowników 40mm x 20mm. Do każdego segmentu, oddzielnie dostępne są słupki ogrodzeniowe. Typowy słupek ma wymiar 60mm x 60mm i zakończony jest daszkiem kopertowym.

 

 

System ekoParada

Model P-1 z systemu PARADA, szerokość typowego segmentu ogrodzeniowego wynosi 2500mm. Do każdego segmentu, oddzielnie dostępne są słupki ogodzeniowe. Typowy słupek ma wymiar 60mm x 60 mm i zakończony jest daszkiem kopertowym.

System NORMA

System ogrodzeń z kształtowników typu NORMA jest wykorzystywany w grodzeniu terenów prywatnych jak również obiektów użyteczności publicznej, osiedli, terenów rekreacyjnych lub przemysłowych.

 

System PARADA

System ogrodzeń typu PARADA charakteryzuje się wielkim bogactwem wzornictwa. Jest on wykonywany przy użyciu najwyższej jakości surowców co daje gwarancję solidności wykonania oraz elegancji wyglądu. System PARADA ma zastosowanie przy ogradzaniu ekskluzywnych budynków mieszkalnych, zabytków czy też obiektów kultu religijnego.


DYSTRYBUCJA
DLA PARTNERÓW
Hasło
PULPIT KONTRAHENTA
Panel zdalnej obsługi
NOWOŚĆ
DLA ARCHITEKTÓW
PROJEKTY UE
DANE OSOBOWE
CMS: WaWMedia 2013