Bramy dwuskrzydłowe z wypełnieniem segmentowym

Bramy garażowe dwuskrzydłowe z wypełnieniem segmentowym to propozycja dla bardziej wymagających klientów. Dzięki poszyciu wykonanemu z paneli o grubości 4 cm wypełnionych pianką poliuretanową, bramy te posiadają najlepsze właściwości izolacyjne spośród bram dwuskrzydłowych z oferty LEGBUD GARGULA. Nasze produkty posiadają wytrzymałą ramę wykonaną z ocynkowanych kształtowników zamkniętych w standardzie malowanych lub okutych w kolorze poszycia. Istnieje możliwość wyboru wzoru i koloru, dzięki czemu brama będzie pasowała do wystroju budynku.

Kolory i wzornictwo

RAL 3000 RAL 7016 RAL 8014 RAL 8017 RAL 9006 Biały
Złoty dąb Orzech Dąb bagienny Winchester Antracyt Indywidualny

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Wymiary

Przy wyborze rozmiaru bramy poza dopasowaniem do otworu należy uwzględnić sposób montażu. Brama dwuskrzydłowa może zostać zamontowana zarówno w świetle otworu, jak i przed otworem na murze. Poniżej prezentujemy wymiary montażowe ułatwiające dobór właściwego rozmiaru bramy dwuskrzydłowej. 

Image
Image

Technologia produkcji

Konstrukcja

Konstrukcja bramy wykonywana jest z odpowiednio dobranych profili stalowych ocynkowanych gwarantujących wysoką sztywność skrzydła i ościeżnicy. Profile skrzydła są dodatkowo wypełnione pianką PU. Poszycie skrzydeł tworzą panele wypełnione pianką PU o grubości 4 cm. Ościeżnica bramy jest standardowa malowana lub okuta w kolorze poszycia.

Image

Opcje dodatkowe

Asymetryczny podział skrzydeł

Standardowo skrzydła bramy podzielone są symetrycznie. Opcjonalnie wykonujemy również bramy z jednym skrzydłem szerszym, dając większą swobodę w aranżacji garażu.

Skrzydło lewe otwierane jako pierwsze

W standardowej wersji skrzydłem wiodącym jest skrzydło prawe. Na życzenie zamawiającego możliwe jest wykonanie skrzydła lewego jako otwieranego jako pierwsze.

Drzwi wejściowe w skrzydle bramy

Wykonanie standardowe: 900mm x 2000mm

Przeszklenie

Przeszklenia wykonane są z przeźroczystej szyby (pleksi) z ramką w kolorze czarnym. Dostępne są cztery rodzaje przeszkleń.

Dodatkowy zamek

Dodatkowy zamek standardowy lub atestowany.