Bramy roletowe

Bramy garażowe roletowe, nazywane często w terminologii branżowej żaluzjowymi, to doskonała alternatywa dla bram uchylnych i segmentowych. Przede wszystkim w ekonomiczny sposób traktują przestrzeń, którą mamy do wykorzystania. Ich konstrukcja sprawia, że nie potrzebują miejsca przed wjazdem do garażu oraz oszczędzają miejsce wewnątrz tego pomieszczenia, co czyni z nich bardzo funkcjonalne bramy. Do ich montażu nie potrzebujemy prowadnic sufitowych, a to niezwykle ważna cecha – jeżeli nie dysponujemy miejscem pod sufitem lub chcemy je zaaranżować w inny sposób, produkty te są stworzone dla nas.

Kolory i wzornictwo

Biały Kremowy Beżowy Złoty dąb Orzech
RAL 8014 RAL 8019 RAL 7038 RAL 9006 RAL 7016
RAL 9005 RAL 5010 RAL 5011 RAL 6005 RAL 6009
RAL 3004 Mahoń Grafit DB703 Winchester Ciemne drewno

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Standard
Image
Profil przeszklony
Image

Wymiary

Zakres dostępnych wymiarów
szerokości So w mm
Zakres dostępnych wymiarów
wysokości Ho w mm


Technologia produkcji

Płaszcz bramy

Płaszcz bramy roletowej jest wykonany ze specjalnie profilowanych zamkniętych kształtowników aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Odpowiednio wyprofilowane zamki w górnej i dolnej części paneli pozwalają na łączenie się paneli które tworzą płaszcz bramy. Panele są dostępne w szerokiej gamie kolorów z palety RAL.

Image

Opcje dodatkowe

Listwa fotooptyczna

Montowana w dolnej uszczelce. Wykrywa ugięcia w uszczelce w przypadku zetknięcia bramy z przeszkodą, dzięki czemu ani przedmiot pod bramą, ani sama brama nie ulegnie uszkodzeniu.

System WindOn

Zalecany jest przy bramach, które pracują w naprawdę trudnych, wietrznych warunkach i są narażone na zdecydowane podmuchy oraz przeciągi w halach przemysłowych.