Drzwi stalowe

Drzwi stalowe wykonane są z kształtowników zamkniętych ocynkowanych oraz blachy stalowej trapezowej T-10 powlekanej lub malowanej proszkowo. W opcji z dociepleniem skrzydło jest dodatkowo docieplone styropianem, a od wewnątrz jest wykończone białym panelem PCV.

W drzwiach z wypełnieniem panelowym poszycie drzwi wykonane z panela stalowego z ociepleniem z płyt styropianowych. W przypadku LG-77 poszycie wykonane jest z panela aluminiowego o grubości 18,5 mm. Ocieplenie wykonane jest z pianki poliuretanowej.

W drzwiach z wypełnieniem segmentowym poszycie wykonane z panelu o grubości 40 mm z przetłoczeniem poziomym wąskim lub bez przetłoczeń (panel gładki). Ocieplenie wykonane z pianki poliuretanowej, bezfrenowej.

Wszystkie rodzaje drzwi standardowo wyposażone są w zamek z wkładką.

Kolory i wzornictwo

RAL 3005 RAL 6020 RAL 7016 RAL 8004 RAL 8014
RAL 8017 RAL 9005 RAL 9006 Biały Złoty dąb
Orzech Dąb bagienny Winchester Antracyt Indywidualny

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Wymiary

Przy wyborze rozmiaru drzwi poza dopasowaniem do otworu należy uwzględnić sposób montażu. Drzwi mogą zostać zamontowane zarówno w świetle otworu, jak i przed otworem na murze. Poniżej prezentujemy wymiary montażowe ułatwiające dobór właściwego rozmiaru drzwi.

Image
Image

Technologia produkcji

Konstrukcja

Konstrukcja drzwi wykonywana jest z odpowiednio dobranych profili stalowych ocynkowanych gwarantujących wysoką sztywność skrzydła i ościeżnicy. Drzwi występują również w wersji ocieplanej.

Image

Wyposażenie dodatkowe

Przeszklenie

Przeszklenia wykonane są z przeźroczystej szyby (pleksi) z ramką w kolorze czarnym. Dostępne są cztery rodzaje przeszkleń.

Kratka wentylacyjna

Kratka wentylacyjna o wymiarach 132 x 338 mm w kolorach: białym, brązowym lub czarnym (wewnątrz zawsze kolor biały).

Dodatkowy zamek

Dodatkowy zamek standardowy lub atestowany.