Domki ogrodowe FUTURO

Domki ogrodowe FUTURO to nowoczesne i kompleksowe rozwiązania stosowane jako wyposażenie przydomowych ogrodów i nie tylko. Są one wykonywane w zautomatyzowanym procesie technologicznym z wykorzystaniem robotów spawalniczych gwarantującym pełną powtarzalność.

Wszelkie otwory technologiczne są wycinane za pomocą lasera, a połączenia zgrzewane inwertorowo bez stosowania nitów. Po wykonaniu otworów, połączeń i ocynkowaniu wszystkie elementy w standardzie są malowane proszkowo na kolor RAL 8028 lub RAL 7024. Montaż domku ogrodowego odbywa się w sposób bezinwazyjny, co oznacza brak konieczności wiercenia dodatkowych otworów w jego elementach.

Dla większego bezpieczeństwa domki ogrodowe FUTURO posiadają zdublowany rozkład obciążeń pionowych i bocznych. Zamknięcie domku stanowią prawe lub lewe drzwi jednoskrzydłowe wyposażone w zamek.

Konstrukcja domku ogrodowego FUTURO obliczona jest pod kątem spełnienia norm wytrzymałościowych dla obciążeń wiatrem i śniegiem w obiektach budowlanych.

Kolory i wzornictwo

RAL 7024 RAL 8028 Indywidualny

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Wymiary

Szer. x wys. x dł. mm
2140 x 2180 x 2160
2980 x 2180 x 2490
2980 x 2180 x 4290

Technologia produkcji

Modułowa konstrukcja

Elementy ścian składają się z gotowych do montażu paneli. Panele mogą być wykonywane w różnych rozmiarach co skutkuje możliwością budowy domku zgodnie z wymaganiami klientów. Panele te mają wykonane fabrycznie wszystkie niezbędne otwory montażowe.

Image

Ekonomia i funkcjonalność

Image
Image
Image

Opcje dodatkowe

Malowanie proszkowe - kolor z palety RAL

Malowanie proszkowe w niestandardowym kolorze z palety RAL według indywidualnych ustaleń.

Półka

Półka montowana na jednej z dwóch poprzeczek wewnętrznych.

Naświetla pionowe

Zaokrąglone otwory 50 x 50 mm w odstępach co 50 mm wypełnione od wewnątrz odpowiedniej grubości płytą pleksi.
Pozostała oferta produktowa