Garaże FUTURO

Garaże FUTURO to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie. Są one wykonywane w zautomatyzowanym procesie technologicznym z wykorzystaniem robotów spawalniczych gwarantującym pełną powtarzalność.

Wszelkie otwory technologiczne są wycinane za pomocą lasera, a połączenia zgrzewane inwertorowo bez stosowania nitów. Po wykonaniu otworów, połączeń i ocynkowaniu wszystkie elementy w standardzie są malowane proszkowo na kolor RAL 8028 lub RAL 7024. Montaż elementów garażu odbywa się w sposób bezinwazyjny, co oznacza brak konieczności wiercenia dodatkowych otworów w jego elementach.

Dla większego bezpieczeństwa garaże FUTURO posiadają zdublowany rozkład obciążeń pionowych i bocznych. Zamknięcie garażu stanowi brama uchylna FUTURO lub brama dwuskrzydłowa wyposażona w zamek z prawym skrzydłem aktywnym. Brama montowana jest na całej szerokości i wysokości ściany przedniej o wymiarach pomniejszonych o 110 mm + wymiary elementów konstrukcji z każdej ze stron.

Konstrukcja garażu FUTURO obliczona jest pod kątem spełnienia norm wytrzymałościowych dla obciążeń wiatrem i śniegiem w obiektach budowlanych.

Kolory i wzornictwo

RAL 7024 RAL 8028 Indywidualny

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Wymiary

Szer. x wys. mmDługość mm
3000 x 22504970
5980

Technologia produkcji

Modułowa konstrukcja

Elementy ścian składają się z gotowych do montażu paneli. Panele mogą być wykonywane w różnych rozmiarach co skutkuje możliwością budowy garażu zgodnie z wymaganiami klientów. Panele te mają wykonane fabrycznie wszystkie niezbędne otwory montażowe.

Image

Opcje dodatkowe