Garaże MINI PREMIUM

Garaże z wypełnieniem panelowym w wersji MINI PREMIUM to propozycja garaży o zmniejszonych wymiarach zaprojektowanych w celu przechowywania mniejszego mienia ruchomego.

Tego typu małe garaże powinny szczególnie przypaść do gustu motocyklistom. Z myślą o nich oferujemy zamontowanie wewnątrz garażu specjalnego mechanizmu pozwalającego na sprawne wprowadzenie i wyprowadzenie motocykla bez konieczności jego dodatkowego unieruchomiania.

Kolory i wzornictwo

RAL 3005 RAL 6020 RAL 7016 RAL 8004 RAL 8014
RAL 8017 RAL 9005 RAL 9006 Biały Złoty dąb
Orzech Dąb bagienny Winchester Antracyt Indywidualny

Kolory prezentowane na stronie internetowej firmy LEGBUD GARGULA należy traktować wyłącznie poglądowo.

Wymiary

Szer. x dł. x wys. mm
1110 x 1540 x 1400
1295 x 2650 x 1600
1295 x 3020 x 1800
1600 x 3020 x 2100

Technologia produkcji

Niezależny szkielet nośny

Niezależnie od paneli ściennych w skład garażu motocyklowego wchodzi szkielet nośny wykonany z profili stalowych. Rozwiązanie to pozwala na spełnienie kryteriów wytrzymałościowych dla obciążeń śniegiem i wiatrem dla konstrukcji budowlanych.

Image

Opcje dodatkowe

Drzwi osobowe

Drzwi osobowe wmontowane w ścianę boczną lub tylną garażu.

Niestandardowa brama

Brama segmentowa, dwuskrzydłowa lub roletowa zamiast standardowej bramy uchylnej lub brama o niestandardowym wymiarze.

Przeszklenie

Przeszklenia wykonane są z przeźroczystej szyby (pleksi) z ramką w kolorze czarnym. Dostępne są cztery rodzaje przeszkleń.

Kratka wentylacyjna

Kratka wentylacyjna o wymiarach 132 x 338 mm w kolorach: białym, brązowym lub czarnym (wewnątrz zawsze kolor biały).

Rampa ułatwiająca parkowanie motocykla

Rampa montowana w podłożu pomagająca wygodnie wjechać motocyklem do wnętrza garażu.